in , , , , ,

Ни сопствените деца нема да ја препознаат: Лидија Вукиќевиќ направи драстична трансформација (фото)

За актерката Лидија Вукиќевиќ годините се само бројка, па таа колку е постара толку е позгодна, а често добива комплименти за нејзиниот изглед.

Освен згодното и витко тело, заштитен знак на актерката е нејзината виткана коса. Меѓутоа, пејачката сега направи драстична промена.

Имено, Вукиќевиќ ја исфенира косата и направи помали локни. На прв поглед нема да ја препознаете.

Фотографијата со новиот изглед ја објави на својот „Инстаграм“ и за брзо време собра над 7 000 лајкови.

„Боже, оваа жена не старее“; „Лидија се поубава си“, „Преубава како и секогаш“; се само некои од коментарите.

фото: инстаграм/лидија вукиќевиќ

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Македонија на чекор до плејоф за Светцко во фудбал во Катар

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12. НОЕМВРИ 2021 ГОДИНА