in

Немаат среќа во љубовта: Овие хороскопски знаци секогаш завршуваат со скршено срце!

Да напуштиш или да бидеш напуштен. Овие ситуации се неизбежни, а хороскопот открива кои знаци секогаш ги напуштаат.

Близнаци

Друштвени, обожаваат да запознаваат нови луѓе и склони кон авантури. Лесно го привлекуваат партнерот, но имаат проблем да го задржат. Со обзир на тоа дека секогаш се во потрага по возбуда, Близнаците многу често делуваат неодговорно и нестабилно, поради што партнерите често ги оставаат.

Рак

Раковите се заљубуваат многу брзо, а целиот живот им го водат емоциите. Сѐ доживуваат многу интензивно, поради што е лесно да ги повредите. Поради ова, Раковите многу често остануваат без партнер.

Девица

Организираните Девици многу често посветуваат внимание на деталите и не се откажуваат од планираната рутина. Делуваат како здодевни личности. Поради своите манири се „материјал“ за оставање.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10. НОЕМВРИ 2021 ГОДИНА

Вкусно и здраво: Пригответе пица која не дебелее!