in , ,

Како изгледа љубовта позади затворени врати кога никој не нѐ гледа?

Љубовта зад затворените врати е многу поинаква од онаа која ја покажуваме во реалноста, но сепак е вистинска и реална.

Аманда Олеандер е млада и талентирана илустраторка која на на својот прифил на Инстаграм споделува свои духовити и реални илустрации. Инспирација за да ги наслика овие илустрации ги добива од нејзинте пријатели, кои ги споделуваат искуствата со своите партнери и партнерки, како и од личните искуства.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Како изгледа љубовта позади затворени врати

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вкусно и здраво: Пригответе пица која не дебелее!

Лиде – Лиде има нова песна: Овој пат не е за Венко, по оставката и Лиде го смени – „Шефот“ (ФОТО+ВИДЕО)