in , ,

ФОТО: Што прават Кумановци пред кафана и во кафана

Е што прават погледнете на сликата:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Потврдиле 70.000 парови: Вака изгледаат врските во кои сексот е добар

На радар го фатиле како вози 300 км/час – нема да плати казна