in , ,

FIFA 21 на PS4 АНГЛЕСКИ FA КУП ВТОРА УТАКМИЦА: Евертон против ФК Ливерпул

Ова е втората утакмица која што ја истримав во која го играм FA Купот на PS4, погледнете ја:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29. ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 30 И 31 ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА