in ,

19 милиони лајкови за 4 часа: Роналдо и Георгина чекаат близнаци! (ФОТО)

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез со фотографија од ултразвук објавија дека чекаат близнаци!

Убавата вереница на славниот фудбалер е бремена и парот очекува близнаци. Тие оваа убава вест им ја соопштија на фановите преку Инстаграм, со слика од ултразвук која собра 19 милиони лајкови за само 4 часа.

„Пресреќни сме што можеме да објавиме – очекуваме близнаци. Срцата ни се полни со љубов, одвај чекаме да ве запознаеме“, се зборовите со кои Кристијано Роналдо и неговата вереница Георгина им се обратија на следачите на Инстаграм.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ФОТО: Гостинката и шанкерот

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29. ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА