in ,

Велешанецот кој го направи нај комичниот Денс во историјата на Велес

Типот е еден млад велешанец кој има талент за Фри Стајл и глума, погледнете го испод во видеото:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 особини на вистинскиот џентлмен: Ако ги поседува вашиот партнер, вие сте вистинска среќничка

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21. ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА