in , ,

Велешанецот Даниел направи феноменален кавер од познатиот хит на Нокаут

За жал видеото е избришано, така да слушнете го неговиот фенименален перформанс: Даниел

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 8. ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА

Дали сте подготвени за поинаков вкус? Направете џем од тиква и кокос! (РЕЦЕПТ)