in , ,

Победникот на Евровизија се сликаше потполно гол! (ФОТО)

Контроверзниот победник на Евровизија Дамјано Давид ги воодушеви припадничките на понежниот пол со последната објава на Инстаграм.

Членот на групата „Maneskin“ која победи на Евровизија 2021 година, продолжува да ги шокира своите обожаватели ширум светот. Ова не е прв пат да позира без облека, но сега отишол чекор подалеку.

Погледнете како изгледа фотографијата на која тој позира гол со кошаркарска топка криејќи го меѓуножјето.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дали се наоѓате во лажна врска – Овие знаци укажуваат на тоа дека е време да ставите крај

Ладно цеден сок од грозје без конзерванси: Овој домашен сок е потполно здра! (РЕЦЕПТ)