Победникот на Евровизија се сликаше потполно гол! (ФОТО)


Контроверзниот победник на Евровизија Дамјано Давид ги воодушеви припадничките на понежниот пол со последната објава на Инстаграм.

Членот на групата „Maneskin“ која победи на Евровизија 2021 година, продолжува да ги шокира своите обожаватели ширум светот. Ова не е прв пат да позира без облека, но сега отишол чекор подалеку.

Погледнете како изгледа фотографијата на која тој позира гол со кошаркарска топка криејќи го меѓуножјето.

Извор: srekja.mk

Previous Дали се наоѓате во лажна врска – Овие знаци укажуваат на тоа дека е време да ставите крај
Next Ладно цеден сок од грозје без конзерванси: Овој домашен сок е потполно здра! (РЕЦЕПТ)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *