in , ,

Здравко Чолиќ по долги години призна дека имал блиц романса со оваа светски позната пејачка: Чола бил кај Фрида од АББА на тродневен интимен викенд!?

Здравко Чолиќ важи за една од најголемите балкански sвезди, но и пејач кој со својата појава и харизма ги полуде жените ширум светот. Пејачот е во хармоничен брак повеќе од 20 години и има две големи ќерки.

За повеќе кликнете на наредниот линк: романса со оваа светски позната пејачка

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0

Аргентински фармер десетици години создавал шума во форма на гитара во чест на неговата покојна жена

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 18 И 19 СЕПТЕМВРИ 2021 ГОДИНА