in ,

Направете едноставен и вкусен мал сладок десерт (РЕЦЕПТ)

Труфлите се неодоливи чоколадни топчиња. Се подготвуваат многу едноставно, од само неколку состојки, а многумина тврдат дека се најслаткиот десерт на светот. Уверете се и сами.

За повеќе кликнете на наредниот линк: вкусен мал сладок десерт

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Не ги игнорирајте важните моменти. Сѐ е во нив…

Верувале или не – Големината на задникот е поврзана со коефициентот на интелигенција