in ,

Кажете им збогум на тесните панталони, овие се апсолутен хит! (ФОТО)

Ова е последниот моден тренд!

Цело лето го поминавме во фустани во сите можни должини, бои и форми. Сега, кога температурите се намалија, расположени сме за панталони, и тоа оние, вистинските, како од оделата, убави панталони со широк крој и висок струк кои можат да се прилагодат на секоја комбинација.

За повеќе кликнете на наредниот линк: овие се апсолутен хит

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Верувале или не – Големината на задникот е поврзана со коефициентот на интелигенција

Жена спасила мал ракун, а тој продолжува да се враќа кај неа веќе 3 години! (ВИДЕО)