Викторија Бекам објави фотографија од голиот з*дник на Дејвид Бекам и настана хаос на социјалните мрежи (фото)


Викторија и Дејвид Бекам веќе со години важат за најскладен пар.

И покрај професионалните активности тие се посветени еден на друг, на своите деца и се обидуваат секој слободен момент да го поминат заедно.

Со своите следбеници на „Инстаграм“ тие често споделуваат моменти од приватниот живот, но сега изгледа ја поминаа границата.

Имено, сопругата на Дејвид Бекам, Викторија го фотографирала додека лежел во базен со спуштен костим за капење и се гледа неговиот задник.

фото: Шутерсток

Извор: vistina.com.mk

Previous Правила на живеење според Оливија Џулс
Next МОЈОТ НОВ МИКС: Zeljko Joksimovic - Ludak Kao Ja (DJ Ljupce1982 MIX)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *