4 фризури што им одговараат на сите, без оглед на изгледот, стилот и возраста


Совршената фризура што одговара на вашето лице ќе внесе свежина во вашиот секојдневен изглед. Помеѓу класичните и модерните, елегантните и секојдневните, постојат и фризури кои им пркосат на годините и се совршени за секого. Иако имаат доза на елеганција, овие фризури создаваат и младешки изглед.

За повеќе кликнете на наредниот линк: 4 фризури што им одговараат на сите

Извор: vistina.com.mk

Previous Морковите се суперхрана – Зошто треба да ги јадете секој ден
Next Се делеа и мекици: Ислам е името на првото бебе Авганистанче во Македонија

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *