Цела Европа зборува за нивната убавина, но погледнете како изгледаат Сања, Ивана и Ксенија без шминка (ФОТО)


Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ од групата „Hurricane“ настапија на Евровизија и во име на Србија влегоа во финалето кое се одржа во саботата.

Тие изгледаа огнено на сцената, но за жал не забележаа некој особен резултат на крајот од натпреварот, односно го освоија 15тото место од 25 земји во финалето или 39 земји вкупно кои учествуваа, што и не е така лошо. И покрај резултатот, сепак цела Европа зборува за нивниот настап, а најмногу се коментира нивниот изглед.

Комплименти пристигнуваат од сите страни, ги нарекуваат убавици и се*сапилот извира од нив од сите страни. На една од пробите се појавија без трошка шминка.

Еве како изгледаа тогаш:

За повеќе кликнете на наредниот линк: Сања, Ивана и Ксенија

Извор: skopje24.mk

Previous ФОТО: Колку даде за чизмите?
Next Постојат 200 жени во светот кои се заколнале во вечна невиност, прочитајте ја приказната

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *