ФОТО: Почна бизнисот со Пипер и Ајвар


Типот продава пипер за много евтина цена, само штета што нема број за контакт, така да треба да барате во вашиот регион 🙂

Previous Скандал на РТС: Медицинска сестра се соблече пред камерите додека директорката даваше изјава во живо (видео)
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1 СЕПТЕМВРИ 2021 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *