in , , ,

Наместо во манастир, погледнете каде заврши Милан Станковиќ (ФОТО)

Пејачот Милан Станковиќ повеќе од една година не се појавува во јавност. Во регионалните медиуми се зборуваше дека пејачот наводно среќата ја пронашол во манастир и планира да стане монах.

По овој повод тој не се огласуваше, но по подолго време се огласи со нова фотографија на социјалните мрежи.

„Да седнеме и одмориме од пливање“ напиша Станковиќ на својот Инстаграм, а неговите следбеници го пофалија со коментари.

Инаку, неодамна медиумите исто така пишуваа дека неговата поранешна девојка Рада Манојловиќ исто така го молела да не оди во манастир.

Извор: newz24live.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откриена најсеверната точка на планетата Земја

ФОТО: Зошто Трпе заглави во Болница?