in , , ,

Џеј Ло пристигна како вистинска кралица во Венеција – Стајлинг кој го остави без зборови модниот свет

Џенифер блеска и на копно и на вода.

Во магичниот амбиент на плоштадот Свети Марко во Венеција, околу четиристотини најважни клиенти на брендот „Долче и Габајн“ добија шанса да ја видат новата колекција на мода на ова славно модно дуо. Иако имаше многу познати личности во поканетата компанија на „Алта Мода шоу“ – од Кортни Кардашијан, преку Моника Белучи и Кити Спенсер, до Хелен Мирен, Џенифер Лопез привлече најголемо внимание. Американската пејачка и актерка се појави во кралското издание со потпис на Доменико Долче и Стефан Габана.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Џеј Ло

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

РЕЦЕПТ: Есен во чаша – Ликер од ДУЊИ

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 31 АВГУСТ 2021 ГОДИНА