in ,

Кои Евровизиски нумери ги има измиксано велешкиот Јутуб музички Ураган DJLjupce1982

Има неколку но една ми се допаѓа најмногу, тоа е нумерата на Дестини од Малта. Слушнете ги сите испод:

1.Destiny – Je Me Casse (DJ Ljupce1982)

2.Hurricane – LOCO LOCO – (DJ Ljupce1982 MIX)

3.Tose Proeski – Angel Si Ti(DJ Ljupce1982 MIX)

4.Netta – TOY (DJ Ljupce1982 MIX)

5.Mikolas Josef – Lie To Me (DJ Ljupce1982 MIX)

Tamara, Vrcak, Adrian, Gadza – Vo Ime Na Ljubovta (DJ Ljupce1982 Edit)

Elena – Ninanajna (DJ Ljupce1982 EDIT)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кога Теа влегува во теретана, задникот и е посилна страна (ФОТО)

0

Има 33 години и живее на Косово. Тој е медицински феномен. Четири дена имал мобилен телефон во стомакот. Докторот објави фотографии од операцијата