in , ,

Кога Теа влегува во теретана, задникот и е посилна страна (ФОТО)

Популарноста на Теа Таировиќ не опаѓа, ниту поради хитот што го објави и кој се прошири низ Балканот со огромна брзина, ниту поради интимните снимки што Ало.рс прво ексклузивно ги објави.

Оттогаш, таа привлече големо медиумско внимание, кои редовно го следат она што пејачката го објавува на својот Инстаграм профил, а тоа беше случај и овој пат.

Имено, Теа сега направи вистински хаос кога објави фотографија од теретана, додека позираше во тесни хеланки кои ги истакнаа нејзините бујни облини.

Коментарите под објавата само постојано се редат, а пејачката не крие дека оваа популарност и тоа како и годи.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 АВГУСТ 2021 ГОДИНА

Кои Евровизиски нумери ги има измиксано велешкиот Јутуб музички Ураган DJLjupce1982