in , ,

Неодоливо слатка – Мачката Фиона ќе ве освои со своето необично шарено крзно

0

Прекрасната Фиона е тригодишна пуфкаста мачка која живее во Канада со сопственичката Олга и мачката Ромео. Оваа необична мачка доби многу обожаватели на социјалните мрежи благодарение на крзното од живописни бои.

Имено, Фиона има шари на крзното во жолта, бела, црна, сива и кафеава боја. Како што може да се види на фотографиите на Инстаграм, Фиона ужива да поминува време со Ромео, но сака и да позира. Нејзините фотографии секогаш добиваат стотици лајкови и неколку убави коментари.

„Таа е посебна“; „Колку е убава“; „Величествена Фиона“; „Таа е навистина уникатна“ – се само некои од коментарите подолу на фотографии од Фиона.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Неодоливо слатка

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Намирница која сакаме да ја јадеме за појадок но всушност е толку штетна што ни го скратува животниот век

Губитник на денот: навивач на Јунајтед утрово палеше дрес на Роналдо, сега се кае (Видео)