in , , ,

Дали ова е новиот тренд? – Го истетовирал КОВИД сертификатот на раката

(ВИДЕО) Андреј Колонета, кој живее во регионот Калабрија, на југот на Италија, одлучи да го истетовира сертификатот за ковид на раката, па на влезот во ресторан или театар, само ќе го засука ракавот и ќе покаже тетоважа на неговата лева рака.

„Оригинално е, сакам да сум различен“, рече тој за „Кориере дела Калабрија“ откако станаа познати неговите видеа на Инстаграм и Тикток.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Го истетовирал КОВИД сертификатот

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 АВГУСТ 2021 ГОДИНА

Најфасцинантниот цвет во митологијата – Чувар на домот, симбол на надежта и благородноста