Дали миксовите на DJ Ljupce1982 се доказ дека Љубиша е број еден музичка фаца во Велес и од Велес


Не сакам много да се фалам но јас ги знам своите Диџејски квалитети, слушнете го мојот микс кој е направен пред неколку години:

Мојот Јутуб канал е следниот: DJ Ljupce1982

Previous Топ 10 најгледани миксови од DJ Ljupce1982 на Јутуб
Next Капењето во врела купка согорува калории и го намалува нивото на шеќер во крвта

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *