in , ,

Нема да им верувате на своите очи: Дали е можно оваа девојка да носи вакви менѓуши? (ФОТО)

Словенечката инфлуенсерка Денис Даме, иден член на реалното шоу „Задруга“, денеска се појави во зградата на „Пинк“ за да сними профил за влез во претстојната сезона.

Згодната девојка ги шокираше сите присутни, откако се појави со необични менѓуши, какви што до сега претпоставуваме дека немате видено ниту една девојка да носи.

Додека сите гледаа во нејзиниот совршен струк, атрактивната бринета ги избра овие обетки за денешното снимање на профилот.

Имено, ако погледнете поблиску, Денис има обетки во форма на машки полов орган.

Погледнете и самите:

Повеќе погледнете на наредниот линк: Дали е можно

Извор: newz24live.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

„Златната пустина“ во Иран – Најврелото место на Земјата кое крие загадочни чудеса

Леден чај со чија помош ќе изгубите вишок килограми за екстремно кратко време