in , ,

Уефа финеале на FIFA 21: Ливерпул против Манчестер Јунајтед на профи тежина кој го добив со 4 спрема 2

Финалето е играно на профи тежина, погледнете го испод:

https://youtu.be/fF0AappDh7s

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 СЛИКИ ОД КОМИЧНИ И ЗАБАВНИ ЖИВОТНИ – 5 ДЕЛ

Топ 10 најгледани филмови по Американски кино сали за минатиот викенд