Папучињата Кока-Кола Крокс се симбол на ова време


Папучињата Coca-Cola Crocs се автентичен симбол на ова време и веројатно најдоброто што го видовме неодамна.

За жал, тие пристигнуваат само за јужнокорејскиот пазар, така што најверојатно нема да можете да дојдете до нив.

Crocs ја потврди својата глобална популарност минатата година, за време на пандемија и престој дома поради карантин. И сега доаѓа оваа верзија со големо препознатливо лого на Кока-Кола.

Џонот е светло црвен и задебелен, па дури и има отпечаток од Кока-Кола, додека останатите влечки се доста препознатливи.

Кога се отиде во аут, тогаш и ги посакуваме…

Previous Контрацепција за мажи – Нов проект на Бил Гејтс
Next Супер трик како тврдите праски да созреат за само 24 часа

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *