in , , , ,

Инфлуенсерка демонстрира колку фотографиите можат да бидат нереални

0

Држењето, осветлувањето и аголот на сликање во голема мера влијаат на тоа како изгледаме на фотографиите. Како резултат на тоа, многу фотографии на социјалните мрежи изгледаат совршено, додека луѓето што позираат на нив не се толку идеално конструирани или имаат некои недостатоци.

За повеќе кликнете на нардниот линк: Инфлуенсерка демонстрира

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Супер трик како тврдите праски да созреат за само 24 часа

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12 АВГУСТ 2021 ГОДИНА