in , ,

ФОТКИ: Еве што се случува кога е премногу жешко

0

Во изминативе денови температурата е висока а постојат земји каде што е над 45 степени. Еве една комична галерија каде можете да видите што се случува на високи температури:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Хороскопски знак кој е миленик во друштвото – Тој ги освојува сите со својата духовитост

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 АВГУСТ 2021 ГОДИНА