Слушнете го мојот нов микс: Linkin Park – Faint (DJ Ljupce1982 MIX)


Овој хит на Линкинг Парк пред много годин ми беше омилен, и на крај се решив да го измиксам. Слушнете го во видеото испод:

Previous Топ 10 најгледани филмови по Американските кино сали во изминатиот викенд
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10 АВГУСТ 2021 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *