in ,

Се вери младата пејачка Мими Јовановска

Младата велешанка Мими Јовановска (20), која јавноста ја запозна кога настапи на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, му кажа „да“ на нејзиното момче Филип.

Инаку, парот свири заедно, односно Филип е дел од бендот со коj соработува младата и талентирана Мими.

Извор: republika.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

РЕЦЕПТ: Тестенини со кремаст сос од печурки

НАЈНОВО FIFA 21 СТРИМИНГ ВИДЕО: Ливерпул против Милан 4:3