in ,

Ова е братот на Ирена Спировска кој ретко го покажува во јавност (фото)

Водителката Ирена Спировска ужива во своите професионални ангажмани и активности, а кога ќе се исклучат камерите таа ужива во својот приватен живот, во незимерната љубов на семејството, момчето, пријателите, колегите….

Кога станува збор за нејзината приватност, таа е помалку резервирана, па јавно не ги открива сите детали.

Ирена моментално ужива во љубовната врска со нејзиниот партнер, а секој момент го користат заедно за да уживаат во некои заеднички активности, планинарења, појавување на заеднички настани.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Ова е братот на Ирена Спировска

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Што мислите да ја вратам рубриката на 10 најгледани филмови во кино сали во Америка

РЕЦЕПТ: Тестенини со кремаст сос од печурки