in , ,

Пастир од Турција отвори фризерски салон за кози – Тие ги имаат најстилските фризури

(ВИДЕО) Овчар од мало село во Турција, Киркавака, стана ѕвезда на социјалните мрежи. Неговиот извонреден талент, заедно со грижата за стадото, е главната причина за ова. Тој одлучи да ги искористи своите „фризерски“ вештини за да направи фризури за кози, а во видеото треба да погледнете некои од неговите најдобри дела што прават овие животни да се чувствуваат како супермодели!

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Овој рецепт го бара секоја жена: Направете си сок кој ги топи калориите

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 АВГУСТ 2021 ГОДИНА