Диџејската сензација DJ Ljupce1982 ќе ја измикса Локо Локо на Дарко Димитров


По подолг временски период наумив да најавам еден микс кој ќе го измиксам денес. Се работи за песната со која Херикејн и Србија настапија на овогодишниот Евросонг. За песната можам да кажам дека има добар ритам и бит, така да кога ќе биде готов миксот ќе го објавам на вирално.мк видеото.

Previous Во Италија на кров од куќа авион испушти 8,5 кг чист кокаин
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19 ЈУЛИ 2021 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *