in ,

Во Италија на кров од куќа авион испушти 8,5 кг чист кокаин

Сопствениците на куќата во Италија беа прилично исплашени кога точно 8,5 кг чист кокаин „слетаа“ или паднаа на покривот на куќата.Бидејќи предавањето не се покажа како што треба, Франческо Рицо – 28-годишен инструктор за летање од Рим – е обвинет за „фрлање“ на скоро 9 килограми дрога во куќа во Ористано, Сардинија, во март годинава.

Лекот од класа А требаше да им биде доставен на дилерите, но наместо тоа што го кажавме, проби низ покривот на куќата во селото Баратиши Сан Пјетро, ​​кршејќи го сончевиот панел, пишува „Дејли меил“. Откако го слушнале ударот, сопствениците на домовите повикале полиција. Отпрвин, полициските службеници биле збунети за тоа како може да падне дрога врз куќата, односно на покривот.

За повеќе кликнете на наредниот линк: 8,5 кг чист кокаин

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Папагал за појадок изел точно 21 дијамант

Диџејската сензација DJ Ljupce1982 ќе ја измикса Локо Локо на Дарко Димитров