По примерот на Џенифер Лопез: Анџелина Џоли се врати на бившиот сопруг?


Враќањето кон поранешната љубов се чини стана тренд во светот на славните. Откако Џенифер Лопез неодамна беше шокирана од раскинувањето на веридбата со Алекс Родригез и многу брзо се врати кај поранешниот сопруг Бен Афлек, за слично сценарио сега се шпекулира со актерката Анџелина Џоли.

Според очевидци, таа била видена пред домот на нејзиниот прв сопруг Џони Ли Милер во населбата Дамбо во Бруклин.

Иако можеби не очекувала, сето тоа беше придружено од папарацо-фотографи, чии фотографии многу брзо се раширија низ целиот свет.

Како што може да се види на фотографиите, во едната рака Анџелина имала чанта Луј Витон, а во другата шише со скапоцено вино.

Сè се случило во петокот навечер, а поради сите детали, многумина веруваат дека нивната романса е обновена. Инаку, поранешните сопружници останаа добри пријатели и по разводот, а познато е дека Анџелина во една прилика отворено рече дека жали за нивниот развод.

„ Џони и јас никогаш не се скаравме и никогаш не се повредивме. Јас навистина сакав да бидам негова сопруга. Сакав да му се предадам “,рече еднаш за „ Calgary Sun“.

Пет години по разводот, во едно интервју за „Б Магазин“ во 2004 година, таа рече дека разводот со Милер е „најглупавото нешто што го направила некогаш“.

Да потсетиме, Анџелина неодамна беше поврзана со Johnони Деп. Славниот актер наводно е сериозен во намерата да ја придобие Анџелина затоа што смета дека тие се совршени едни за други.

Извор: vistina.com.mk

Previous Каде да го чувате омилениот парфем во текот на летото за да не ви испари?
Next Новото гејминг Hitmen 3 видео на велешанецот Азирус Гејминг

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *