in , ,

Погледнете го најновиот Хитмен 3 гејмплеј на Велешанецот Азирус Гејминг

Тој е можеби нај добриот Хитмен играч во Македонија, а ова испод е неговиот најнов Хитмен гекмплеј, погледнете го:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19 МАЈ 2021 ГОДИНА

8 причини зошто Micro скутерите се одлични за психофизичкиот развој на децата!