in , , ,

Слика која буди носталгија кај сопственикот на вирално.мк

Покрај големата не остварена љубов на Љубиша, втора девојка која му остави голема впечаток од естрадата е пејачката Валери. Пејачката објави слика преку која на Љупчо му пробуди носталгија, на која е со невобичајна фризура која го посеќа на Елена Ристеска. Погледнете ја сликата испод:

View this post on Instagram

A post shared by ?????? (@valeryy.d)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 хороскопски знаци кои ги очекува голема љубов во месец јуни

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18 МАЈ 2021 ГОДИНА