in , ,

Сеќавања….Вака изгледаше Тамара Тодевска како бебе во прегратките на мама Брана (фото)

Тамара Тодевска денес важи за една од најпознатите македонски пејачки, но и една од најактивните корисници на социјалните мрежи.

Таа често со своите фанови, следбеници споделува каде е, што прави, дали подготвува нешто ново на музички план, слатки видеа од децата, па дури и од неодамна отвори Инстаграм за нејзината ќерка Хана.

Тодевска како и нејзините колеги од естрадата е на принудена музичка пауза поради короната која и таа неодамна ја прележа.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Сеќавања

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Со вистинската личност никогаш нема да се прашувате што мисли и чувствува за вас – Сè ќе ви биде јасно

Јелена Карлеуша прими вакцина против корнавирус