in ,

Драгана Мирковиќ покажа како изгледа нејзиниот дом за време на Велигден, но сите забележаа само еден детаљ

Српската пејачка Драгана Мирковиќ големиот христијански празник Велигден го дочека како и повеќето граѓани, односно во својот луксузен дом во Австрија.

Како и сите верници, таа вапцуваше Велигденски јајца, а со крајниот резултат се пофали на социјалните мрежи. За нејзиното дело пејачката доби многу пофалби и комплименти.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Освен фарбаните јајца, сите забелажаа како Мирковиќ го украсила домот за време на празникот, но посебно внимание привлече мебелот на Версаче.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

ФОТО: ИНСТАГРАМ

За потсетување, Драгана со години живее во Виена заедно со својот сопруг Тони и децата Марко и Мануела.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 АПРИЛ 2021 ГОДИНА

Звуци кои мачките абсолутно обожаваат да ги слушаат