in , ,

Велешка фотосесија на вирално.мк 2

Поминаа години од кога го направив мојот прв инстаграм и кога добивав лајкови од Калиопи Букле. Овој истаграм ми е втор поред и е моментален мој официјален. Погледнете ја втората моја фото сесија направена во градот Велес:

View this post on Instagram

A post shared by Ljubomir Pepic (@ljubomirpepic)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Неразделни пријатели – Мачка обожава да го масира својот најдобар пријател – куче

Во бикини обележан крајот на ски-сезоната на Сибир – Минусните температури не ја спречија атрактивната глетка