in , ,

Велешка Фото сесија на вирално.мк

Овие слики ги направив денес и се сликани со не баш одлична камера, но сепак испаднаа добро така да погледнете ги на наредниот линк: Велешка Фото сесија

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Не ја покажува во јавност: Вака изгледа мајката на Калиопи (фото)

СРЕЌЕН НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 19 ДО 25 АПРИЛ 2021 ГОДИНА