in ,

ВИДЕО: Кучињата се повеќе интелигентни него што мислиме

Ова видео е уште еден доказ дека кучето е најголемиот пријател на човекот и разбираат много повеќе него што мислиме. Погледнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Македонскиот Хоби Диџеј кој го надмаши оргиналот хит на Nsync со наслов Bye Bye Bye

РЕЦЕТП: Торта „Леден ветер“ со јагоди – Идеален лесен пролетен десерт