in , ,

Моделот Хејди Клум во ефектен пролетен стајлинг кој во кој главното модно парче е хит оваа сезона

Германскиот супермодел Хејди Клум воодшеви во ефектен стајлинг во кој доминираше неон-зелената боја.

Германскиот супермодел Хајди Клум (47) беше фотографиран кога пристигна во ТВ студиото, а по тој повод сите ја забележаа нејзината малку поинаква слика. Долги години беше верна на фризурата во знак на долги, сини кадрици, па овој пат изненади со промена. Прво фотографите, а потоа и сите други ја забележаа нејзината многу пократка коса. Без разлика дали станува збор за перика, вешта игра со шноли или храбра фризура, славната Хајди Клум не ја откри во јавноста, но сите се согласуваат дека нејзината кратка коса изгледа одлично.

Освен фризурата што паѓа во очи, не можеше да остане незабележан и нејзиниот интересен стајлинг, во кој доминираше неон-зелената јакна, што е апсолутен тренд оваа сезона. А, таканаречениот ефект на блок во боја го постигна со помош на бели парчиња како обична маица, високи чизми до глужд во зашилен врв и додатоци во вид на очила за сонце и голема торба. Покрај моменталното вредно снимање на нови епизоди од натпреварувачкото шоу „Америка има талент“, поранешната манекенка деновиве ги полни насловите благодарение на модните успеси на нејзината 16-годишна ќерка Лени.

Повеќе видите на наредниот линк: Хејди Клум

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 17 И 18 АПРИЛ 2021 ГОДИНА

3 типа на личности кои ќе ги запознаете во животот и кои ќе ве научат на важни животни лекции