in , , , , ,

Македонките од „Големиот брат“: Каде се, што прават денес близначките Вики и Кики Ралеви? (ФОТО)

Пред повеќе од една деценија, сестрите близначки од Македонија, Виолета и Кристина Ралеви, учествуваа во реалното шоу „Големиот брат“, а нивната непосредност и шарм го привлекоа вниманието на целиот регион.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Македонките од „Големиот брат“

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) Таа е неговата убавица: Ова е госпоѓа Милена – мајката на Саша Ковачевиќ!

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12 АПРИЛ 2021 ГОДИНА