in , ,

Слушнете го мојот нов микс: Dua Lipa – Levitating Featuring DaBaby (DJ Ljuoce1982 MIX)

После некој временски период наумив нешто да измиксам, а овој пат е новиот Хит на Дуа Липа. Слушнете го тоа во долното видео:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кората им се јаде – Нешта за КИВИТЕ кои не сте ги знаеле

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9 АПРИЛ 2021 ГОДИНА