in , ,

Хулахопките на Прија вредат цело богатсво: Цена колку еден автомобил или само колку дневен паркинг билет? (ФОТО)

Популарната фолкерка Александра Пријовиќ се облече комплетно во црно, а особено внимание привлекоа нејзините брендирани хулахопки.

Пејачката позираше во црн фустан, облече салонки кои ги поврза со необични хулахопки за кои се зборуваше на социјалните мрежи дека вредат цело богатство. Веднаш следеа коментари како одговор на  атрактивниот стил на пејачката.

„Хулахопките се врвни“, „Убава си во црно“, „Дама“, „Овие чорапи се поскапи од мојот автомобил “, „Сензуално“, се само дел од пофалбите што Пријовиќ ги доби на сметка на предизвикувачката и провокативана  комбинација во која изгледаатрактивно, привлечно, заводливо и секси.

Сепак, иако многумина сметаа дека хулахопките на Прија чинат многу, излезе дека не е баш така, па тие може да се набават по цена од едвај 20 евра. Или поточно, не колју еден автомобил, туку колку една дневна паркинг карта.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Погледнете го најновото видео гејмплеј на Азирус Гејминг со наслов: Illusions Of Diana

Има вкус за добра музика а самиот се нарекува македонски Тимбеленд, тоа е DJ Ljupce1982