in ,

3 нијанси на кармини кои ќе бидат хит за пролет 2021

Кога ќе дојде пролетта, сè се менува. Како што ја прилагодуваме гардеробата, така и шминката. Со пролетта, станува помека и посвежа. Три бои кармин ќе бидат хит оваа сезона.

За повеќе кликнете на наредниот линк: хит за пролет 2021

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 27 И 28 МАРТ 2021 ГОДИНА

Измиксани миксови како од светска Диџејска Ѕвезда од песните на Џастин Тимберлејк