in ,

Измиксани миксови како од светска Диџејска Ѕвезда од песните на Џастин Тимберлејк

Се работи за Хоби Диџеј DJ Ljupce1982 кој во слободно време обожава да микса Музика од разновидни поп ѕвезди. Ова се хитови испеани во некој дел а во некој целосно од Џастин Тимберлејк:

1.Madona ft Justin Timberlake – 4 Minutes (DJ Ljupce1982 MIX)

2.50 Cent ft. Justin Timberlake -Technology (DJ Ljupce1982 MIX)

3.Nsync – Bye Bye Bye(DJ Ljupce1982 MIX)

4.Justin Timberlake ft Timbaland – SexyBack (DJ Ljupce1982 EDIT)

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 нијанси на кармини кои ќе бидат хит за пролет 2021

Коралниот замок во Хомстед – Споменик позади кој се крие потресна легенда за изгубена љубов