in , ,

Македонскиот Диџеј што направи поинаква верзија од песната на Мадона и Џастин Тимберлејк

Оргиналот е вистинско ремек дело и за тоа неможеше да одолее за да ја преработи. Слушнете ја во долното видео:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 26 МАРТ 2021 ГОДИНА

Зошто се држиме толку цврсто за оние кои не не сакаат?