in , , , ,

Преслатко – Мигот кога таткото лав го запозна за прв пат своето младенче

Зоолошката градина во Денвер сподели видео што ги раздвижи срцата низ целиот свет.

Во него може да се види како мал лав игра во неговата соба, и иако младенчето е главната starвезда на видеото, има уште нешто што ги воодушеви луѓето кои го погледнаа овој симпатичен клип.
Имено, најинтересен момент за нив беше кога таткото лав дојде и слезе за подобро да го запознае своето бебе. Тогаш, двегодишниот лав Тобијас најпрво го запозна својот мал наследник, синот со кој играше слатка улога на ова видео.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19 МАРТ 2021 ГОДИНА

РЕЦЕПТ: Карамелизирани банани со цимет, ореви и бадеми за сладок почеток на денот